AESSEAL POLSKA

SPECJALISTA D/S HANDLOWYCH: zakupy – sprzedaż

  • Mazańcowice, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

AESSEAL POLSKA Sp. z o.o., oddział światowego producenta uszczelnień przemysłowych w Mazańcowicach k/Bielska-Białej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

Oczekujemy, że pracownik na tym stanowisku wniesie skuteczne wsparcie zespołu przy składaniu zamówień zakupowych, nadzorowaniu ich realizacji i wystawianiu dokumentów potrzebnych do dostarczenia naszych produktów do użytkowników głównie przemysłowych.

Najważniejszym jest dla nas zaangażowanie i chęć wsparcia naszego zespołu. Jesteśmy nastawieni na wspólne osiąganie celów.

Wymagania

  • efektywna komunikacja międzyludzka oraz współpraca z pracownikami,
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym w piśmie),
  • obsługa komputera, programów pakietu MS Office,
  • samodzielność, rzetelność i kreatywność,
  • znajomość podstaw przepisów rachunkowych i podatkowych, doświadczenie zawodowe oraz znajomość programów księgowych będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • pracę w zgranym zespole w systematycznie rozwijającej się firmie,
  • współtworzenie koleżeńskiej atmosfery pracy wraz z zespołem pracowników na miejscu (w siedzibie firmy) oraz z regionalnymi konsultantami technicznymi z terenu całej Polski.
  • pakiet medyczny,
  • stabilne zatrudnienie,
  • profesjonalne szkolenia,
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy również na 1/2 etatu.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AESSEAL POLSKA Sp. z o.o., Mazańcowice 999, 43-391 Mazańcowice, NIP: 547-201-50-81. w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzania rekrutacji
Dodana
Wygasa (za 2 dni)