Starszy referent sekcja personalna (s-1) - 12 dywizjon trałowców.

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse,wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse
  • Inne wymagania: Wykształcenie: Wyższe/średnie.
    Kierunek/specjalność: Kierunek Administracja,Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse.
    Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie wyższe - 2 lata pracy, średnie - 3 lata pracy.
    Umejętności - uprawnienia: Umiejętności samodzielnej pracy oraz pracy w zespole osób, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy z wykorzystaniem komputera,
    Znajomość języka obcego: Nie wymagana.
    Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: Według potrzeb.
    Okres zatrudnienia: umowa na okres próbny 3 miesiące.
    Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: siedziba 12 dywizjon trałowców ul Steyera 28.
    Praca w godzinach: 7:00 - 11:00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (2100 zł stawka zasadnicza + 20% premii) oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 miesięcy)