Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 20.07.2024
Mondi Wierzbica Sp. z o.o.

Specjalista w dziale BHP (K/M) Wierzbica koło Radomia

  • Wierzbica, mazowieckie pow. radomski

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Mondi jest światową grupą branży opakowaniowej i papierniczej, aktywnie kształtującą przyszłość, dostarczającą zrównoważone rozwiązania na miarę potrzeb.

Aktualnie do naszego zakładu w Wierzbicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w dziale BHP (K/M)

Miejsce świadczenia pracy: Wierzbica (woj. mazowieckie)

Rośniemy:

  • Wejdź do świata możliwości

  • Korzystaj z warunków do rozwoju

  • Docenimy Twoje zaangażowanie

Tworzymy:

  • Pracuj z najnowszymi technologiami

  • Twórz innowacyjne i użyteczne produkty

  • Kreuj z nami lepszy świat

Inspirujemy:

  • Znajdź równowagę między pracą a życiem prywatnym

  • Twoje bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem

  • Pracujemy zespołowo i wspieramy się nawzajem

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,

  • Zapewnienie wsparcia kierownictwu w obszarze zarządzania BHP,

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń oraz prezentacji z zakresu BHP,

  • Planowanie oraz wspieranie przeprowadzania audytów oraz ocen ryzyka,

  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi, organami zewnętrznymi, innymi spółkami grupy Mondi,

  • Raportowanie wskaźników zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Prawo jazdy kat. B oraz otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę,

  • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii w zarządzaniu BHP,

  • Realne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł.

Dodatkowo:

  • Basen
  • Bilety do kina
  • Możliwość skorzystania z siłowni i fitnessu
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Skontaktuj się z nami!

  • Administratorem danych osobowych jest Mondi Wierzbica Sp. z o.o. 26-680 Wierzbica Rzeczków-Kolonia 76, NIP: 5252066952. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Visa