Uniserv Jarosław Sp. z o.o.

Pracownik budowlano-remontowy

  • Jarosław, podkarpackie pow. jarosławski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Uniserv Jarosław Sp. z o. o. jest spółką z sektora budownictwa przemysłowego powstałą w 1996 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi inżynierskie począwszy od opracowania dokumentacji projektowej

po realizację obiektów przemysłowych „pod klucz”. Oferujemy roboty montażowe linii technologicznych, transportowych i zamaszynowania, konstrukcji stalowych i żelbetowych, robót modernizacyjnych

i remontowych, robót ogólnobudowlanych oraz zadań z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Realizujemy kontrakty głównie w przemyśle cementowym, energetycznym, szklarskim i spożywczym.

Pracownik budowlano-remontowy do pracy w delegacji na terenie Polski

Zakres obowiązków

  • prace ciesielsko-zbrojarskie, ogólnobudowlane,
  • prace z wykorzystaniem urządzeń transportu bliskiego.

Wymagania

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • mile widziane doświadczenie,
  • gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa, nadgodziny, delegacje, bonusy świąteczne),
  • pełne wyposażenie w środki ochrony osobistej, transport, zakwaterowanie, posiłki profilaktyczne przez cały rok,
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające nabycie różnych uprawnień.
  • Administratorem danych osobowych jest Uniserv Jarosław Sp. z o.o. 37-500 Jarosław ul. Morawska 2b, NIP: 7921302952. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniserv Jarosław Sp. z o.o. 37-500 Jarosław ul. Morawska 2b, NIP: 7921302952 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)