• Umowa o pracę
    6 000-10 000 zł netto / mies.
  • Czarlin, pomorskie pow. tczewski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Firma Transportowa z Tczewa, zatrudni pracownika na stanowisku kierowca międzynarodowy.

Praca na aucie dostawaczym typu plandeka 9ep lub 10ep.

Praca polega na prowadzeniu auta dostawczego po krajach Unii Europejskiej, glównie DE, NL, BE, FR, CH, IT, AT.

Osoby zainteresowane, bardzo prosimy o wysyłanie swojego CV lub o kontakt telefoniczny w celu umowienia na rozmowe wstępną.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie/kierowanie pojazdu dostawczego po drogach Unii Europejskiej,
  • nadzor nad zaladunkiem i rozladunkiem towaru,
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru.

Wymagania

  • minimalne doświadczenie na oferowanym stanowisku,

  • znajomość topografii Europy,

  • kultura osobista,

  • dbanie o powierzony sprzet.

Oferujemy

  • stałą stabilną pracę,

  • miłą atmosferę w zgranym zespole,

  • auta zadbane, serwisowane na bieżąco w naszym serwisie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • własną bazę klientów (nie jeździmy pod żadną spedycją),

  • średnia ilość km ok 11000/3 tygodniowo,

  • płatny letni wypoczynek,

  • niezbędne narzędzia do pracy na w/w stanowisku (tel, nawigacja, karty paliwowe),

  • terminowe wynagrodzenia za wykonana rzetelnie pracę (przelew w dniu zjazdu),

  • forma zatrudnienia - umowa o pracę.

  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Transportowo - Usługowo - Handlowe ''RADOS'' Radosław Babiarz 83-110 Czarlin Za Torami 4, NIP: 5932018863. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Kandydat zgadza sie na przetwarzanie danych osobowych na czas aplikowania na w/w stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)