Masażysta/fizjoterapeuta

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Masażysta

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, masaż ciała
  • dbanie o wysoką jakość obsługi gości
  • dbanie o czystość w gabinetach zabiegowych

Wymagania

  • umiejętność wykonywania masaży
  • umiejętność wykonywania kosmetycznych zabiegów na ciało
  • umiejętność wykonywania kosmetycznych zabiegów na twarz, również z użyciem urządzeń kosmetycznych
  • mile widziana znajomość języka obcego i doświadczenie w pracy w hotelowym SPA
  • chęć do nauki nowych zabiegów, pogłębianie wiedzy
  • mile widziane także osoby bez doświadczenia, które chcą rozpocząć pracę w SPA

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B lub umowy zlecenie (możliwość pracy na ½ etatu,3/4 oraz cały etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego w miejscu o unikatowym charakterze
  • szkolenia branżowe
  • Administratorem danych osobowych jest Arpol Office Sp. z o.o. 87-100 Toruń Lelewela 33, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arpol Office Sp. z o.o. 87-100 Toruń Lelewela 33, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni)