Specjalista w zakresie psychologii w iii opiniodawczym zespole sądowych specjalistów z siedzibą w le

  • Leszno, wielkopolskie pow. Leszno

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: koniecznie studia magisterskie - psychologia
  • Inne wymagania: Kandydat powinien spełniać następujące wymagania - zgodnie z art. 8 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (Dz.U. z 2018 roku, poz. 708), jako specjalista może być zatrudniona osoba:
    1.mająca pełną zdolność do czynności prawnych;
    2.posiadająca obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej, albo obywatelstwo innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje jej prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych
    w tych przepisach;
    3.mająca nieposzlakowaną opinię;
    4.która nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    5.przeciwko której nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    6.której stan zdrowia pozwala na zatrudnienie na stanowisku specjalisty.
    7.która ukończyła wyższe studia z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskała tytuł magistra lub ukończyła zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej oraz która posiada co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letnią praktykę kliniczną.

    Więcej informacji na stronie: w zakładce aktualności - oferty pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 978,92 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatki
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)