• Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Agent nieruchomości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe techniczne - preferowane. Uprawnienia, konkretne umiejętności: znajomość prawa budowlanego, Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, znajomość rynku budowlanego, kreatywność i dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, znajomość pakietu MS Office, znajomość programu Norma, AutoCAD (preferowane), prawo jazdy kat. B. Doświadczenie zawodowe: Preferowane doświadczenie w branży deweloperskiej i rynku nieruchomości min. 6 mc-y, wynagrodzenie: od 5000,00 do 6000,00 zł brutto. Inne wymagania: Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej. Wyposażenie stanowiska pracy: samochód służbowy ogólny do obsługi biura (nie na wyłączność), telefon, komputer, drukarka.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące)