Steam Recruitment sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Bielsko-Biała, śląskie

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Steam (dawniej AAS) świadczy usługi w zakresie pozyskiwania pracowników. Specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu, obejmując poszukiwanie, przyciąganie, selekcję, ostateczny wybór oraz angażowanie kandydatów. Firma szczyci się blisko 20-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu zespołów na terminy krótkie, długie oraz na stałe.

Aby skuteczniej wspierać przedsiębiorstwa, Steam inwestuje we wsparcie pracowników – zarówno doświadczonych, jak i startujących. Przygotowanie do zawodu oraz szkolenia pozwalają na szybki i elastyczny dobór ekip o stale rosnących kompetencjach.

Marka Steam należy do grupy kapitałowej Exact Systems Group. Spółka kładzie szczególny nacisk na cechy jakościowe kandydatów: szybkość, staranność, skuteczność. Strategia ta odzwierciedlona jest w nazwie marki, symbolizującej pracę pełną parą przez pracowników klasy S.

www.steam.jobs

Nie wymagamy dużego doświadczenia, wystarczy Nam Twoje zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Szczegóły- dzwoń lub wyślij SMS o treści " BIELSKO" a oddzwonimy.

Zakres obowiązków

Nasze oczekiwania:

  • wsparcie linii produkcyjnej

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • stawka godzinowa + 18% premii

  • wszystkie nadgodziny płatne 100%

  • 110 zł ekwiwalent za pranie odzieży

  • umowę o pracę Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

  • Karta Multisport

  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • UoP rekrutacja własna AAS (apt)
    KLAUZULA INFORMACYJNA rekrutacja pracowników 1.Administratorem danych osobowych jest AAS Sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292). 2.Dane osobowe

    KI rekrutacje stałe
    KLAUZULA INFORMACYJNA(baza osób poszukujących pracy – baza kandydatów)1. Administratorem danych osobowych jest AAS sp. z o.o. (KRS: 0000848803, nr agencji: 24292) - dane kontaktowe: a) ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa Ferdynada Focha, 53/5, NIP: 573-291-98-28 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)