Samodzielny księgowy - pion głównego księgowego

  • Zielona Góra, lubuskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, finanse, rachunkowość, doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 5 lat pracy ogółem, przy wykształceniu wyższym 3 lata pracy ogółem,, praktyczna znajomość obsługi komputera MS Office (WORD, EXCEL), znajomość stosowania przepisów ustaw: o rachunkowości oraz finansach publicznych, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, umiejętność sprawnej organizacji pracy, zdolność analitycznego myślenia w działaniu, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu uprawniającemu do dostępu do informacji niejawnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 280 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni)