Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 10.07.2024
LIBRUS SP. Z. O. O.

Przedstawiciel handlowy woj. lubuskie/wielkopolskie

  • Poznań, wielkopolskie

Handlowiec

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Każda dobra firma IT zaczyna w garażu. My w garażu, czy raczej blaszaku kilkanaście lat temu mieliśmy serwerownię… Ale wiele się od tego czasu zmieniło. Z kilkuosobowej firmy, która miała wydawać podręczniki, urośliśmy do blisko 200-osobowej firmy IT. Nadal jednak pracujemy dla szkół. I staramy się robić jak najwięcej dobrego – w pracy i po godzinach.

Naszym celem jest wspieranie rozwoju edukacji w Polsce, podnoszenie jej jakości oraz pomoc w zarządzaniu pracą placówek oświatowych. Tworząc nasze usługi, mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby naszych użytkowników – rodziców, uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Przedstawiciel handlowy (woj. wielkopolskie/lubuskie)

Forma pracy: hybryda - praca w terenie łączona z pracą zdalną
Miejsce pracy: województwo wielkopolskie + część woj. lubuskiego

DLACZEGO TO WAŻNE STANOWISKO?
Librus tworzy systemy, które autentycznie zmienią edukację na lepsze. Robiąc coś tak ważnego, chcemy być najlepsi - zróbmy to razem!

Zakres obowiązków

CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ?

  • nawiązywać kontakt z klientami (częściowo umawiać spotkania)
  • prezentować nasze systemy dyrektorom szkół i właścicielom placówek edukacyjnych
  • sprzedawać oraz negocjować warunki współpracy
  • od czasu do czasu – reprezentować firmę na targach i konferencjach, także jako prelegent

NASI KLIENCI

  • dyrektorzy szkół
  • organizatorzy zajęć pozalekcyjnych

NASZE PRODUKTY

  • aplikacje dla szkół
  • aplikacja do organizacji zajęć pozalekcyjnych

Wymagania

Czego szukamy u kandydatów?

  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • pozytywnej energii i zaangażowania
  • łatwości w zapamiętywaniu informacji - wdrożenie w prawo oświatowe to wyzwanie
  • wykształcenia wyższego

Oferujemy

Jak się u nas pracuje?

  • codziennie odbywasz kilka spotkań osobiście lub on-line
  • kalendarz spotkań pomaga Ci uzupełniać zespół telemarketerów
  • z naszymi handlowcami współpracujemy na B2B
  • nie lubimy szybkiej, akwizycyjnej sprzedaży - u nas będziesz pełnić rolę doradcy, który buduje wspierające relacje
  • w ciągu ostatnich 5 lat z kilkudziesięcioosobowego zespołu odeszło tylko 3 handlowców - nie bez powodu zostaje się z nami na dłużej

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Wyślij CV korzystając z formularza aplikacyjnego.

2. Zadzwonimy i umówimy się na dłuższą wideorozmowę.

3. Potem spotkasz się twarzą w twarz z dyrektorem regionalnym i

4. jeśli rozmowa dobrze się na ułoży, dostaniesz zadanie sprawdzające, jak szybko uczysz się pracy z programami informatycznymi.

5. A potem zostaje już tylko decyzja – Twoja i nasza. I dogranie warunków współpracy.

To jak? Działasz z nami?

  • Informujemy, że administratorem danych jest Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Katowicach, ul. Korfantego 193 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – przez okres 3 lat od dnia odpowiedzi na ofertę pracy, a po upływie tego okresu, jeżeli ponownie wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych, przez wskazany przez Ciebie okres, chyba, że wcześniej wyrażoną zgodę wycofasz. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Librus spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Katowicach, al. Korfantego 193, dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Visa