• Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Przedsiębiorstwo Poligraficzne Dial Poland sp. z o.o powstało w roku 1994 z inicjatywy znanej włoskiej firmy działającej w branży poligraficznej.

Firma Poligraficzna zatrudni na stanowisko operator lub/i pomocnik operatora maszyn introligatorskich .

Praca obecnie jedno zmianowa, docelowo dwu zmianowa.

Możliwość przuczenia na stowisko.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyny
  • nakładanie i odbieranie składek
  • drobne prace ręczne

Wymagania

  • wyksztalcenie co najmniej zawodowe
  • precyzyjnośc
  • dyspozycyjnośc
  • umięjętnośc prac manualnych

Oferujemy

  • praca na umowę o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Poligraficzne Dial Poland Spółka z o.o 43-300 Bielsko-Biała ul. E. Kwiatkowskiego 73, NIP: 5471011661. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: e.kiepura@dialpoland.com

    Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Dial Poland –Przedsiębiorstwo Poligraficzne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , z siedzibą w Bielsku-Białej. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Dial Poland- Przedsiębiorstwo Poligraficzne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje, że:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dial Poland- Przedsiębiorstwo Poligraficzne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej , ul. Kwiatkowskiego 73
    2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
    3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,
    4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
    5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    6) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (jutro)