Agram S.A.

Operator wózka widłowego z UDT

  • Lublin, lubelskie

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Lublin lub Motycz

Zakres obowiązków

  • sprawny rozładunek przyjmowanego towaru
  • przygotowanie towaru do załadunku / pakowania / mrożenia
  • wydawanie i przyjmowanie opakowań
  • dostarczanie półfabrykatów na linie produkcyjne
  • wywożenie półfabrykatów i wyrobów do magazynu
  • wstawianie i wystawianie towarów z regałów magazynowych
  • załadunek i rozładunek towarów ze środków transportu
  • przestawianie towarów i prace porządkowe

Wymagania

  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym – warunek konieczny
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na wózkach typu reach-truck
  • doświadczenie w pracy ze skanerami

Oferujemy

  • pracę na 3 zmiany [praca w systemie trzyzmianowym (poniedziałek-piątek) odbywa się od listopada do maja, a od czerwca do października jest organizowana w systemie czterobrygadowym]
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • kartę sportową
  • posiłki regeneracyjne
  • szkolenia pracownicze
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • międzynarodowe środowisko
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • ubezpieczenie
  • Administratorem danych osobowych jest Agram S.A. 20-234 Lublin Mełgiewska 104, NIP: 9462566686. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Agram S.A. 20-234 Lublin Mełgiewska 104, NIP: 9462566686 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni)