Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 17.07.2024
Betatrans

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Firma Betatrans powstała w maju 1988 r., zatrudnia około 138 pracowników, świadczy usługi transportowe na kierunku włoskim, posiada 100 ciągników siodłowych, jej siedziba znajduje się w Bielsku- Białej, w Wapienicy, w nowo powstałym serwisie Scanii.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem we wszystkich kwestiach związanych z obsługą transportu ciężkiego.

Zakres obowiązków

Firma Betatrans zatrudni Panią do sprzątania bardzo zadbanego obiektu socjalno-biurowego.
Praca w godzinach: od 14.00 do 22.00 bądź od 15.00 do 23.00, (do uzgodnienia), od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • dokładne mycie kuchni oraz łazienek,
  • sprzątanie biur,
  • ścieranie kurzy, odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzątaniu,
  • energia w działaniu,
  • dokładność, staranność,
  • sumienność w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy

  • umowa o pracę.
  • Administratorem danych osobowych jest Betatrans Stanisław Dudek 43-300 Bielsko-Biała ul. Starobielska 1/54, NIP: 547 024 34 70. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Betatrans Stanisław Dudek 43-300 Bielsko-Biała ul. Starobielska 1/54, NIP: 547 024 34 70 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa