• Tychy, śląskie

Inny

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: w stosunku do kandydatów:
    1. niezbędne:
    a/ Wykształcenie wyższe:
    - na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia,
    praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje
    resocjalizację, prace socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą.
    lub
    - na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami dyplomowymi w zakresie psychologii,
    pedagogiki, nauki o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki
    opiekuńczo-wychowawczej.
    b/ Wykształcenie co najmniej średnie udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy
    z dziećmi lub rodziną.
    2. kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne
    przestępstwo skarbowe,
    3. kandydat nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na tle seksualnym
    z dostępem ograniczonym,
    4. wymagania dodatkowe:
    - umiejętność nawiązywania relacji z dziećmi,
    - komunikatywność,
    - odpowiedzialność,
    - umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - kreatywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + staż pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)