OMS Inventories sp. z o.o.

Wymiana cenówek papierowych na cenówki elektroniczne

  • Umowa zlecenie
    5 500-6 000 zł brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Poszukujemy pracowników do projektu, który polega na wymianie etykiet papierowych (cenówek) na nowe elektroniczne.

Warunki pracy:

- Praca nocna, 8 godzin dziennie

- Umowa zlecenie

- Praca rozpoczyna się od sierpnia

- Pracodawca zapewnia transport do miejsca pracy oraz zakwaterowanie

- Praca na terenie Polski.

- Praca w zespole 5 osobowym.

- Praca zgodnie z harmonogramem i planem projektu

Zakres obowiązków

  • Wymiana etykiet (cenówek) papierowych na nowe elektroniczne w sklepach spożywczych

  • Montaż nowych plastikowych listew

  • Dbanie o porządek i estetykę miejsca pracy

Wymagania

  • Mile widziani kierowcy z prawem jazdy kat. B

  • Chęć do pracy w systemie nocnym

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy wyjazdowej

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Raportowanie wykonanych prac do koordynatora projektu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 30 PLN brutto za godzinę

  • Dieta: 45 PLN za dzień pracy

  • Transport i zakwaterowanie pokrywane przez pracodawcę (praca na całym terenie Polski)

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej sieci handlowej

  • Nocleg zapewniany przez cały czas trwania współpracy

  • Zjazdy do domu 1-2 razy w miesiącu na weekend (możliwość częstszych zjazdów na własny koszt)

  • Zawsze wolne weekendy

  • Administratorem danych osobowych jest OMS Inventories sp. z o.o. z adresem siedziby Strzegomska 42 / Ab, 53-611 Wrocław, Polska NIP:8952220575. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OMS Inventories sp. z o.o. z adresem siedziby Strzegomska 42 / Ab, 53-611 Wrocław, Polska NIP:8952220575 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni)