Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. czasu pracy

  • Jawor, dolnośląskie pow. jaworski

Specjalista ds. ochrony zdrowia

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Liczby to Twoja pasja? Dobrze czujesz się w rozliczeniach, prowadzeniu dokumentacji, przygotowywaniu zestawień/raportów, kodeksie pracy? A przy tym biegle posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku specjalista ds. rozliczania czasu pracy w Jaworze.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Mercedes-Benz w Jaworze to aplikuj - zajmie Ci to kilka sekund.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej ewidencji i rozliczania czasu pracy
  • bieżąca obsługa i wsparcie pracowników, menedżerów i Zarządu w obszarze spraw związanych z czasem pracy
  • udział w tworzeniu regulaminów i procedur wewnętrznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej w zakresie rozliczania czasu pracy pracowników tymczasowych
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wsparcie administracji personalnej w obiegu dokumentacji, prowadzeniu akt osobowych i ich aktualizacji
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo lub pokrewne
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym
  • ugruntowana wiedza i doświadczenie w realizacji wyżej wymienionych zadań
  • znajomość Kodeksu Pracy i przepisów okołokodeksowych.
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel.
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych (mile widziana umiejętność obsługi systemu TETA)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny pracy każdego dnia
  • możliwość rozwoju i dalszej kariery
  • dodatkowe benefity (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)