Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 18.07.2024
MEDROS Sp. z o.o.

Pracownik produkcyjny

  • Umowa o pracę
    42-42 zł brutto / godz.
  • Kobielice, śląskie pow. pszczyński

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

PPMM MEDROS jest przykładem nowoczesnego, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, którego potencjał nigdy nie gaśnie. W firmie zatrudnionych jest 65 pracowników posiadających doświadczenie i chęć dalszego rozwoju. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość naszych mebli. Między innymi, dzięki takiemu podejściu, zdobyliśmy referencje od firm i instytucji, których uznanie jest dla nas szczególnie ważne.

Firma PPMM "MEDROS" Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko pracownik produkcyjny.
Miejsce pracy Kobielice obok Pszczyny.

Zakres obowiązków

  • prace związane z produkcją mebli metalowych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, ogólne,
  • mile widziana umiejętnośc obsługi maszyn CNC
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętności manualne.

Oferujemy

  • dobrą płacę, uzależnioną od osiąganych wyników,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w systemie zmianowym.
  • Administratorem danych osobowych jest PPMM „MEDROS” Sp. z o.o. 43-262 Kobielice ul. Pszczyńska 172, NIP: 6381572942. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPMM „MEDROS” Sp. z o.o. 43-262 Kobielice ul. Pszczyńska 172, NIP: 6381572942 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa