Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 03.08.2024
BETANIA-MED sp. z o.o.

Lekarz rodzinny/ Internista/ Pediatra

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Lekarz

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Zapraszamy do współpracy lekarzy o specjalizacji:

  • Lekarz rodzinny
  • Internista
  • Pediatra

W związku z dynamicznym rozwojem jesteśmy otwarcie również na Lekarzy innych specjalizacji.

Zakres obowiązków

  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Wymagania

  • tytuł lekarza specjalisty bądź w trakcie specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu

Oferujemy

  • umowa o prace/ kontrakt B2B
  • elastyczne godziny pracy 8-18
  • elastyczny wymiar pracy (np. cały etat/ pół etatu)
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
  • Administratorem danych osobowych jest MEDICO-ZĄBKOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 42-520 Dąbrowa Górnicza ul. OSIEDLE ROBOTNICZE 6, NIP: 6292254330. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Visa