PERCONI GmbH

Operator maszyn CNC tokarki/frezarki, Niemcy

  • Umowa o pracę
    2 900-3 100 € netto / mies.
  • Niemcy zagranica

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Perconi GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą - agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Meiningen. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.Kandydatom zgłaszającym się do nas oferujemy fachową pomoc, wsparcie i doradztwo przed oraz po podjęciu współpracy. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, zarówno pracowników, jak i pracodawców. Różnorodność i specjalizacja pozwalam nam na kompleksową obsługę. Profesjonalizm, przewidywalność oraz transparentność w kontaktach z kontrahentami jest dla nas kluczowa. Równocześnie taki sam nacisk kładziemy w relacjach z naszymi pracownikami, ponieważ oni pracują na nasz wspólny sukces.Dajemy możliwość znalezienia i podjęcia pracy specjalistom w swoich dziedzinach, Niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języków obcych – warto przesłać do nas swoją kandydaturę.

Firma PERCONI GmbH zajmuje się branżą specjalistyczną chętnie nawiąże współprace

z ludźmi stawiającymi na rozwój w branży CNC. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości Gera, Zwickau oraz inne lokalizacje.

Zakres obowiązków

  • Obsluga maszyn CNC

  • Sterowniki SIMENS, SINUMERIK, FANUC, HEIDENHAIN

  • Wykonywanie pomiarów

  • Dbałość o stanowisko pracy

  • Wymiana narzedzi

Wymagania

  • Wyksztalcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne

  • Doświadczenie minimum rok

  • Gotowość do pracy w systemie 2/3 zmianowym

  • Komunikacja w j. Niemieckim poziom min A2

  • Auto na wyjazd

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace

  • Wynagrodzenie do 15 dnia miesiąca

  • Zarobki w zakresie 2900€ do 3100€ netto w zależności od poszczególnych godzin oraz dodatków

  • Dodatki swiateczne i urlopowe
  • Dodatki do odziezy roboczej
  • Konto czasu 35 godzin

  • koordynator w jezyku polskim

  • zapewniamy zakwaterowanie

  • Administratorem danych osobowych jest Perconi GmbH 98617 Meiningen Landsberger Str. 18a, NIP: DE355960886. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Dodana
Wygasa (za 20 dni)