Operator numerów alarmowych w centrum powiadamiania ratunkowego w wydziale bezpieczeństwa i zarządza

  • Gdańsk, pomorskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie lub średnie branżowe,
    znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym (potwierdzona certyfikatem lub oświadczeniem kandydata o znajomości języka na danym poziomie),
    znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym obsługę zgłoszeń alarmowych (dotyczy osób nie posiadających obywatelstwa polskiego),
    znajomość ustaw: o systemie powiadamiania ratunkowego, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,
    znajomość rozporządzenia w sprawie: organizacji i sposobu funkcjonowania centrum powiadamiania ratunkowego oraz procedur obsługi zgłoszeń alarmowych,
    umiejętności w zakresie: działania pod wpływem stresu i presją czasu, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, precyzyjnego przekazywania komunikatów oraz współpracy,
    korzystanie z pełni praw publicznych,
    nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    Na stanowisku operatora numerów alarmowych nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
    Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe):
    doświadczenie w pracy związanej z obsługą innych numerów alarmowych,
    doświadczenie w obsłudze zgłoszeń w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego, działań ratowniczo gaśniczych lub medycznych działań ratunkowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 776,44 PLN
  • Opis wynagrodzenia: plus dodatek stażowy,
    Po zakończeniu szkolenia podstawowego dla operatorów numerów alarmowych i zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym, wynagrodzenie w kwocie 6345,62 zł
    Warunki pracy:
    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy,
    pełen wymiar etatu,
    stałe wynagrodzenie w kwocie 5776,44 zł brutto plus dodatek stażowy,
    po zakończeniu szkolenia podstawowego dla operatorów numerów alarmowych i zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym, wynagrodzenie w kwocie 6345,62 zł.
    praca w systemie zmianowym równoważnym po 12 godzin,
    specjalistyczne szkolenie dla operatorów numerów alarmowych, po którym uzyskuje się certyfikat operatora numerów alarmowych,
    dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka,
    dofinansowanie do wypoczynku oraz dopłata do kolonii dzieci i młodzieży,
    dopłata do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)