Maja Hnat

PILNE- Prowadzący zajęcia szycia dla dzieci i młodzieży- WARSZAWA URSYNÓW

  • Kontrakt B2B
    4 000-6 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Umowa zlecenie
    4 500-6 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Plastyk

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Manubbies

Naszą misją jest inspirować do tworzenia marzeń, uczyć zamieniać marzenia w plany i je realizować.

Prowadzimy warsztaty skierowanie głównie do dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat polegające na tworzeniu przedmiotów uzytkowych. W zajęciach wykorzystujemy metodę pracy projektowej oraz elementy treningu umiejętności społecznych.

Naszą misją jest, aby dzieci stawały się szczęśliwymi dziećmi. Chcemy, aby każdy znalazł u nas bezpieczne miejsce do odkrywania swojego twórczego potencjału, realizując własne pomysły na przedmioty użytkowe i odkrywając pasję.

Strona:

Zakres obowiązków

Chcemy, abyś dołączyła/dołączył do naszego zespołu i razem z nami zarażał /a dzieci pasją do tworzenia.

Chodzi o prowadzenie warsztatów projektowania i tworzenia przedmiotów użytkowych (głównie szycia na maszynie) dla dzieci w wieku 7-17 lat w pełnym wymiarze czasowym od poniedziałku do piątku w ruchomych godzinach tj. zmiennych w ciągu roku.

Okres roku szkolnego: godz. ok 10-18:30 lub godz. ok 12:30-20 (zależnie od dnia)

Okres ferii zimowych i wakacji: godz. ok 9-17.

Zajęcia w roku szkolnym trwają z reguły 60 lub 90 minut. Pomiędzy są przerwy ok 30 minutowe. Na zajęcia przychodzą w zdecydowanej większości, dzieci chętne do działania. Warsztaty są połączeniem pracy projektowej z inspiracją treningu umiejętności społecznych.

Część godzin, poza prowadzeniem zajęć, przeznaczona jest na działania około warsztatowe, związane z realizowanym programem, a także dbaniem o pracownię.

Wymagania

Szukamy osoby:

1. Potrafiącej szyć udzież oraz akcesoria i swobodnie poruszającej się po manualnych pracach związanych z pracą z tkaniną - uwielbiasz tworzyć i szybko opanowujesz nowe techniki. To znaczy, że bez problemu zaprojektujesz i uszyjesz bluzę, sukienkę, torebkę, czy plecak.

2. Z intuicją pedagogiczną - potrafisz podążać za dzieckiem, a komunikacja jest Twoją mocną stroną.

3. Posiadającej doświadczenie w pracy z dziećmi.

4. Gotowej do wzięcia odpowiedzialności za uczestników warsztatów oraz przebieg zajęć.

5. Odczuwającej potrzebę ciągłego rozwoju.

Wymienione kompetencje są niezbędne.

Dodatkowe atuty:

1. Studia lub kursy związane z pedagogiką (również kurs wychowawcy kolonijnego).

2. Bycie osobą energiczną.

3. Bycie osobą dbającą i szanującą swój warsztat pracy - zależy Ci, aby przestrzeń wokół Ciebie była w harmonii i porządku.

4. Bycie osobą mająca wysokie poczucie estetyki - czujesz przyjemność z oglądania mody/sztuki, a dobór kolorów sprawia Ci przyjemność.

Oferujemy

* Umowa zlecenia 4500 zł - 6500 zł netto lub B2B

* Praca na Ursynowie (niedaleko metra Natolin)

* Szkolenie wprowadzające w metody, zgodnie z którymi prowadzimy warsztaty w Manubbies.

* Wsparcie w obszarach pedagogiki oraz dydaktyki.

* Współpraca polegająca na wzajemnym zaufaniu z dużą przestrzenią do samodzielnej aktywności.

  • Administratorem danych osobowych jest Maja Hnat 02-793 Warszawa Raabego 2c/159, NIP: 6871948538. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maja Hnat 02-793 Warszawa Raabego 2c/159, NIP: 6871948538 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)