Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 04.08.2024
Dom Lekarski S.A.

Położna POZ

  • Zachodniopomorskie

Położna

Umowa o pracę

Położna POZ

Dom Lekarski to sieć nowoczesnych przychodni i szpitali zlokalizowanych po obu stronach Szczecina. Dom Lekarski oferuje usługi w zakresie kompleksowej opieki medycznej, zaawansowanej i precyzyjnej diagnostyki oraz specjalistycznych zabiegów operacyjnych. Współpraca z Domem Lekarskim to nowe możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez pracowników naszych klinik.

Lokalizacja: Dom Lekarski ul. Struga 42

Zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialna za:

  • edukację Pacjentek z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia;
  • wizyty patronażowe;
  • kompleksową pielęgnacyjną opiekę położniczo-neonatologiczno-ginekologiczną;​
  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji medycznej pacjentek;

Wymagania

Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli posiadasz:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • tytuł mgr położnictwa lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego;
  • lub ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego (lub spełniasz inne wymagania zgodne z ustawą);
  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą i komfortową organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • Karnety na siłownię
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Lekarski S.A. 70-783 Szczecin Rydla 37, NIP: 9551986711 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa