PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • Analiza zagadnień technicznych związanych z nowymi i obecnie prowadzonymi projektami.
  • Przygotowywanie zapotrzebowania materiałowego do projektów dotyczących urządzeń i instalacji piekarniczych;
  • Analiza zapytań ofertowych pod kątem punktów krytycznych, ryzyk mogących wystąpić przy realizacji zamówienia;
  • Konsultacja rozwiązań technicznych z dostawcami;
  • Tworzenie rysunków technicznych w programie AUTOCAD;
  • Weryfikacja poprawności realizacji montaży pod kątem technicznym.

Wymagania

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy zespołowej;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Komunikatywność, umiejętność skutecznego budowania relacji z klientami;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lat;
  • Obsługa komputera w zakresie AUTOCAD, MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane uprawnienia konstrukcyjno-budowlane

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania umiejętności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Italmarco Sp. z o.o. Skawina 32-050, ul. Jagielnia 6, NIP 676-001-69-55 na potrzeby czynności niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownik biurowy z językiem włoskim i angielskim, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)