Randstad Polska Sp. z o.o.

Projektant w branży energetycznej

  • Katowice, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem, produkcją oraz uruchamianiem elektrowni pozyskujących energię z przetwarzania biomasy oraz odpadów, poszukujemy kandydata na stanowisko projektanta. Jeżeli posiadasz już pierwsze doświadczenie w projektowaniu dla przemysłu tj. energetyka, rafineria, petrochemia czy chemia i jesteś gotowy dołączyć do dynamicznego, międzynarodowego zespołu, koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Zakres obowiązków

odpowiedzialność za projektowanie elementów kotła i kotłowni w systemach ACAD (2D i 3D) oraz Aveva E3D

przygotowywanie dokumentacji technicznej 2D, opracowywanej w oparciu o modele 3D

bieżące zarządzanie dokumentacją projektową

stała komunikacja z klientami, kierownikiem projektu oraz osobami odpowiadającymi za produkt w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych

aktywny udział w przygotowywaniu specyfikacji technicznych w ramach realizowanych projektów

Wymagania

wyższe wykształcenie w kierunku technicznym (energetyka lub mechanika i budowa maszyn)

wcześniejsze doświadczenie zawodowe w charakterze projektanta w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, petrochemicznym lub chemicznym

bardzo dobra znajomość programów Auto CAD i MS Office

dobra znajomość języka angielskiego

mile widziana umiejętność pracy w programie Aveva E3D/Aveva PDMS

Oferujemy

zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o UoP

pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum Katowic

atrakcyjne wynagrodzenie

elastyczny czas pracy (start między 6:00 a 10:00)

uczestnictwo w ciekawych projektach

duże możliwości rozwoju zawodowego

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)