Specjalista ds. techniczno-handlowych (woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomors

  • Kielce, świętokrzyskie

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie: co najmniej średnie techniczne. Doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata.Doświadczenie w branży: znajomość lokalnego rynku przemysłowego.Posiadanie prawa jazdy: wymagane aktualne uprawnienia kategorii B.Znajomość języków obcych: mile widziana znajomość języka angielski i/lub języka niemieckiego.Znajomość programów komputerowych: pakiet MS OFFICE (w szczególności MS Excel).Mile widziane: doświadczenie handlowe w branży technicznej (przemysłowej), znajomość pneumatyki siłowej i/lub hydrauliki siłowej, znajomość podstaw rysunku technicznego, umiejętność analizy problemów technicznych, łatwość nawiązywania kontaktów, miła aparycja, wysoka kultura osobista.
    Zakres podstawowych obowiązków: Wizyty w zakładach przemysłowych, biurach konstrukcyjnych, punktach handlowych zlokalizowanych na obsługiwanym obszarze.Doradztwo techniczne w zakresie dobierania elementów pneumatyki siłowej, hydrauliki siłowej, budowy maszyn.Prowadzenie projektów handlowych.Przygotowywanie ofert.Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami.
    Realizacja założonych celów sprzedaży we współpracy z doradcą technicznym pracującym w centrali CPP PREMA.Raportowanie wyników pracy.
    Kreowanie pozytywnego wizerunki firmy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni)