mobilny serwisant

  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik umysłowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: ; Prowadzenie serwisu maszyn i urządzeń myjących i dezynfekujących u klienta.Wykonywanie napraw oraz przeglądów obsługiwanych urządzeń. Wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek. Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami
    Serwisowe wizyty u klientów firmy i naprawa usterek
    ;Wykształcenie techniczne: Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Inżynieria, Hydraulika.Doświadczenie na podobnym stanowisku serwis, naprawa maszyn, urządzeń.Znajomość z zakresu zagadnień hydrauliki. Gotowość do pracy mobilnej wyjazdy w tygodniu.
    Uprawnienia SEP.
    Pracodawca oferuje; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne wynagrodzenie do umiejętności.Pokrycie kosztów wyjazdów służbowych
    Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)