Asystent ds. obsługi klienta

  • Umowa o pracę
    3 500-4 000 zł netto / mies.
  • Macierzysz, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Swish Polska, polski przedstawiciel Swish Maintenance Ltd, lidera na rynku profesjonalnych środków czystości na rynkach północno amerykańskich. W Polsce działamy od 2001 roku i związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na poniższe stanowisko Asystenta ds. obsługi klienta.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klienta (telefoniczna, mailowa)
  • Przyjmowanie i przekazywanie zamówień do realizacji
  • Przygotowywanie listów przewozowych do realizowanych zamówień
  • Fakturowanie sprzedaży
  • Bieżąca obsługa sekretariatu
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych i logistycznych
  • Wsparcie działu zakupów i marketingu

Wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Punktualność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość programu Subiekt Nexo Pro będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie branżą będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Wewnętrzny system premiowania
  • Telefon i laptop służbowy
  • Praca w małym, zgranym zespole
  • Stałe godziny pracy, praca pon-pt
  • Administratorem danych osobowych jest SWISH POLSKA sp. z o.o. 00-834 Warszawa Pańska 73, NIP: 5272347708. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SWISH POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w: Pańska 73, 00-834 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)