• Kraków, małopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magazynier

Opis Małopolska sieć sklepów Lewiatan-ZACHĘTA poszukuje osób do pracy w charakterze MAGAZYNIER.

LEWIATAN - ZACHĘTA to: Największy operator sieci Lewiatan w Małopolsce. Ponad 800 zadowolonych pracowników w 48 sklepach w Krakowie i okolicach. Firma rodzinna dbająca o swoich pracowników.

Zakres obowiązków

  • Dbanie o ułożenie i przechowywanie towaru na magazynie.

  • Przyjmowanie dostaw zgodnie z wytycznymi.

  • Kontrola jakości i terminów przydatności.

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów na dziale wody, napoje, piwa.

  • Dbanie o higienę i estetykę na stanowisku pracy.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Współpraca z kierownikiem i fakturzystą.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy.

  • Uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

  • Wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne.

  • język polski w mowie i czytaniu

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 4400 zł do 5440zł brutto miesięcznie: wynagrodzenie zasadnicze, premia za wyniki + premia stanowiskowa+ premia roczna dodatek za pranie i użyczenie odzieży własnej.

  • Przejrzysty system wynagrodzeń.

  • Podnoszenie kwalifikacji: szkolenia wdrożeniowe i operacyjne.

  • Bogaty pakiet socjalny: Świadczenia świąteczne,

    Paczki mikołajowe dla dzieci, Pakiety sportowe (Medicover Sport), Prywatna opieka medyczna Allianz, dofinansowanie do wczasów "Wczasy pod gruszą", Ubezpieczenie na życie PZU lub UNIQA

  • Administratorem danych osobowych jest P.H.U. ZACHĘTA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 31-941 Kraków os. Kolorowe 33, NIP: 6782649509. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez P.H.U. "Zachęta" i P.H.U. "Koral", zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r." Informujemy że dane są przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez okres 3 m-cy. Pani(a) dane nie będą udostępniane firmom zewnętrznym. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani(u) prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani(a) danych
Dodana
Wygasa (za 22 dni)