Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 21.07.2024
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Księgowy

Poszukujemy samodzielnego księgowego do pracy w Biurze Rachunkowym, posiadającym doświadczenie w prowadzeniu księgowości w zakresie księgi handlowej - Spółki kapitałowe, duże podmioty JDG oraz Spółki osobowe.

Możliwa praca w systemie hybrydowym po okresie próbnym.

Mile widziana dobra znajomość oprogramowania ERP Optima.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

1. Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi.

2. Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych.

3. Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych, tj. uzgadnianie kont, rozrachunków, potwierdzenia sald.

4. Sporządzanie sprawozdań finansowych w tym sprawozdań skonsolidowanych, raportów, analiz i zestawień.

5. Kontakt z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania

1. Wykształcenie min. wyższe, preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne.

2. Min. 3-letnie doświadczenie w dziale księgowym na wyżej wymienionym stanowisku.

3. Biegła znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych.

4. Doświadczenie w stosowaniu przepisów podatkowych w zakresie PIT, CIT i VAT w zakresie dekretacji zapisów księgowych.

5. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel.

6. Sumienność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej.

7. Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy

1. Pozytywną atmosferę współpracy w zespole podchodzącym z dużą pasją do swojej pracy.

2. Swobodę w działaniu z nastawieniem na rezultat i cel, dającą możliwość własnego zorganizowania sposobu pracy (wiemy że każdy ma swój styl pracy, liczą się rezultaty a nie sposób ich osiągania).

3. Pracę z wysokowykwalifikowanymi ekspertami z branży finansowej i doradczej.

4. Komplet narzędzi do pracy, wyposażone stanowisko pracy.

5. Przejrzysty system wynagrodzeń wraz z dodatkowymi benefitami.

6. Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji w ramach współpracy z zespołem w grupach roboczych oraz szkoleń zawodowych

  • Administratorem danych osobowych jest Rachunkowość Zarządcza i Księgowość sp. z o.o. 31-231 Kraków Bociana 22a lok. 8, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rachunkowość Zarządcza i Księgowość sp. z o.o. 31-231 Kraków Bociana 22a lok. 8, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa