Dyrektor cak " zamek "

  • Krosno Odrzańskie, lubuskie pow. krośnieński

Pracownik instytucji kultury

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne związane z wykonywaniem pracy na tym stanowisku:
    Kandydatem może być osoba, która:
    Posiada obywatelstwo polskie.
    Nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
    Posiada wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane: o kierunku artystycznym, muzycznym ekonomicznym, menadżerskim, z zakresu zarządzania.
    Posiada co najmniej pięcioletni lat staż pracy.
    b. dodatkowe:
    Posiada umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), Internetu oraz urządzeń biurowych.
    Posiada prawo jazdy kat. B.
    Posiada znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem instytucji kultury i specyfiki pracy domu kultury.
    Posiada znajomość aktów prawnych: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o finansach publicznych, prawa zamówień publicznych, ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej.
    Posiada znajomość zasad pozyskiwania środków pozabudżetowych (w tym środków z UE).
    Posiada znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
    Umiejętność organizacji pracy, analizy problemów, podejmowania decyzji i kierowania zespołem, oraz cechy tj. kreatywność, operatywność, odpowiedzialność i dyspozycyjność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : od 6 600 zł brutto + dodatek funkcyjny + dodatek stażowy od 5% wynagrodzenia zasadniczego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni)