Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

  • Umowa zlecenie
    70-90 zł brutto / godz.
  • Gdańsk, pomorskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Publiczne Przedszkole „Domek Sąsiedzki” w Gdańsku poszukuje nauczyciela języka angielskiego dwa razy w tygodniu - zajęcia w dwóch grupach (3-4-latki - zajęcia 30-minutowe; 4-5-latki - zajęcia 30-minutowe). Łącznie 2h/tyg. (8h/mies.)

Zapraszamy :)

Zakres obowiązków

Obowiązki:

- prowadzenie 2x w tygodniu w godzinach przedpołudniowych zajęć z dziećmi z dwóch grup wiekowych (3-4-latki oraz 4-5-latki)

- uzupełnianie dziennika zajęć

- realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego w zakresie nauki języka obcego

Wymagania

- kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu zgodne z przepisami Prawa Oświatowego

- dużo dobrego humoru, energii i pasji

Oferujemy

- elastyczną organizację pracy dopasowaną do potrzeb pracownika

- pracę w przedszkolu w nowowybudowanym budynku wyposażonym w nowoczesne sprzęty

- umowę zlecenie od września 2024r.

  • Administratorem danych osobowych jest Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej 80-032 Gdańsk Gościnna 14, NIP: 5832985411. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej, ul. Gościnna 14, 80-032 Gdańsk, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)