Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 07.08.2024
  • Umowa o pracę
    31 zł brutto / godz.
  • Dakowy Suche, wielkopolskie pow. poznański

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Profesjonalne czyszczenie wodno-kanalizacyjne Łukasz Koźlarek

zatrudni kierowcę oraz pomocnika technicznego do obsługi pojazdu specjalistycznego WUKO

Zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń odbioru odpadów.
  • Obsługa auta specjalistycznego WUKO
  • Prace uzupełniające - powykonawcze.

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • karta kierowcy oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych.
  • sumienność i dokładność.
  • Dyspozycyjność będzie dodatkowym atutem, lecz z założenia kierowca jak i asystent techniczny pracuje za dnia, a sypia w domu.
  • Mile widziani kierowcy, którzy potrafią zadbać o nowy markowy sprzęt. Doceniają pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
  • Wynagrodzenie składa się z kilku czynników. Poza stawką godzinową oferujemy premie i dodatki.
  • Dla osób chętnych praca w godzinach nadliczbowych oraz weekend
  • Atmosferę w pracy mamy taką jaką chcemy mieć.
  • Kawa na bazie gratis :)
  • Administratorem danych osobowych jest Profesjonalne Czyszczenie Wodno-Kanalizacyjne Łukasz Koźlarek 64-320 Dakowy Suche Dobra 10A, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Profesjonalne Czyszczenie Wodno-Kanalizacyjne Łukasz Koźlarek 64-320 Dakowy Suche Dobra 10A, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa