Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 08.08.2024
  • Umowa o pracę
    6 500 zł brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Poszukujemy do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca w Publicznym Przedszkolu FIKU MIKU w Krakowie.

- osoby chętnej do pracy i z pozytywnym nastawieniem, z nowymi pomysłami na pracę,

- zaangażowania w pracę,

- chęci samorozwoju.

Mile widziane studia podyplomowe np. z pedagogiki specjalnej lub chęć dalszego dokształcania się, umiejętność gry na instrumencie, umiejętności plastyczne lub inne ciekawe zainteresowania przydatne do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Od Kandydatów oczekujemy, aby praca z dziećmi sprawiała im przyjemność.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków :

  • opieka nad dziećmi
  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania
  • współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,
  • partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami.

Wymagania

obowiązkowe: wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie w zakresie wychowania przedszkolnego.

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami,
  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,
  • doświadczenie jako nauczyciel w przedszkolu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie od 6.500,00 zł brutto, dodatkowe premie według regulaminu wynagradzania
  • Pracę na cały etat, 30 godzin dydaktycznej pracy z dziećmi tygodniowo
  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce.
  • Wsparcie dydaktyczno-merytoryczne.
  • Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Publiczne Przedszkole FIKU MIKU Sp. z o.o. 30-383 Kraków Gwieździsta 7, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Publiczne Przedszkole FIKU MIKU Sp. z o.o. 30-383 Kraków Gwieździsta 7, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa