• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Konserwator

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: wykonywanie prac remontowych,obsługa elektronarzędzi,obsługa narzędzi ogrodniczych
  • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Niepubliczne Językowe Przedszkole "W Kasztanowym Parku", Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr @ z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie, Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Chełmie. Chełm, ul. Lubelska 4, ul. I Pułku Szwoleżerów 17B, ul. Wojsławicka &, ul. Partyzantów 27-29, ul. Partyzantów 27.

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - CV drogą e-mailową na adres: rekrutacja@podgorka.home.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
  • Opis wynagrodzenia: za godzinę pracy
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni)