• Piekary Śląskie, śląskie pow. Piekary Śląskie

Sprzedawca

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Sprzedawca

EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING S.A. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno - handlowo - usługowym. Spółka działa od 1989 roku i obejmuje swoim działaniem cały kraj. Współpracujemy również z kontrahentami zagranicznymi.

Ekopol Górnośląski Holding SA z siedzibą w 41-940 Piekary Śląskie ul. Ludwika Waryńskiego 20. Spółka notowana na giełdzie papierów wartościowych, działająca już 35 lat na polskim rynku. Operuje w sektorze dystrybucji i magazynowania paliw płynnych, posiada własny zakład produkcji wyrobów hutniczych z blach płaskich oraz zajmuje się rozwiązaniami fotowoltaicznymi. Producent autorskiej technologii Mikrostacje.pl

Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy oraz chęci poszerzania swoich działań, pragniemy zaprosić do współpracy doświadczonych handlowców, pragnących działać na przejrzystych zasadach, z dużą swobodą w formie działania i w oparciu o swoje osobiste preferencje i doświadczenie – prowadzące do możliwości utworzenia własnego zewnętrznego działu sprzedaży Spółki EGH SA.

Zakres obowiązków

- aktywna analiza rynku oraz poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,

- rozwój długoterminowych relacji handlowych,

- przygotowywanie ofert,

- spotkania z klientami i prezentacja oferowanych rozwiązań,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- aktywna sprzedaż wyrobów i usług oferowanych przez EGH SA,

- współpraca z pozostałymi wydziałami Spółki (logistyka, serwis i inne)

- raportowanie działań i wyników pracy

Wymagania

- minimum 2 lat doświadczenia w handlu

- prawa jazdy kat. B

- sumiennego wykonywania zadań i aktywnego pozyskiwania nowych klientów

- umiejętności sprawnego zarządzania czasem pracy

- dobra znajomość obsługi komputera oraz podstawowych programów biurowych

Oferujemy

- Stabilną formę zatrudnienia. Umowa o pracę na pełen etat, współpraca B2B lub inne – do wyboru.

- Stanowisko Sales Managera traktujemy na otwartych warunkach. W zależności od Twojego doświadczenia i obszaru zamieszkania / pracy, wybierasz zakres usług i produktów Spółki EGH SA które chcesz poznać i ofertować.

- Gwarantujemy serię szkoleń na temat naszej oferty oraz przygotujemy spersonalizowane materiały.

- Przekażemy wszystkie potrzebne materiały i narzędzia do pracy.

- stałą podstawę + system premiowy za każdą podpisaną umowę. Bez wskaźników i ograniczeń.

- Dołączasz do wykwalifikowanego zespołu handlowców i obsługi sprzedażowej

- To, jaką formę ofertowania i sprzedaży będziesz prowadził, zależy wyłącznie od Ciebie. Czy wolisz spotkania bezpośrednio z klientem, rozmowę telefoniczną, mailing czy inne – doceniamy każdy, skuteczny sposób.

  • Administratorem danych osobowych jest Ekopol Górnośląski Holding S.A. 41-940 Piekary Śląskie ul. Ludwika Waryńskiego 20, NIP: 6270012803. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)