Kierowca C+E, transport KRAJOWY i ZAGRANICZNY

  • Jaświły, podlaskie pow. moniecki

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

1 wolny etat:

Kierowca C+E, transport krajowy i międzynarodowy PL, DE, BE, NL, LT, LV

2 wolny etat:

Kierowca C+E, transport krajowy

Zatrudnię kierowców na ciągnik siodłowy + naczepa firanka, w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Termin rozpoczęcia pracy możliwy od zaraz lub po uzgodnieniu w dowolnym terminie.

Szukasz ciekawej pracy, zadzwoń, napisz maila, a najlepiej przyjedź osobiście, a nie pożałujesz.

Zakres obowiązków

Do podstawowych obowiązków kierowcy ciężarówki należą:

  • przewóz towarów w komunikacji krajowej bądź zagranicznej według ustalonego harmonogramu,
  • pilnowanie terminowości realizacji transportu,
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasę,
  • zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem lub zaginięciem,
  • prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie dyspozytorowi ewentualnych usterek,
  • obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu

Wymagania

stawiane pracownikom to:

  • odpowiedzialność
  • rzetelność
  • punktualność
  • umiejętność koncentracji
  • szybkiego podejmowania decyzji
  • kultura osobista

Oferujemy

Przyszłemu kierowcy oferuję:

  • stabilną pracę przez cały rok,
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • 1 auto (sprawne, serwisowane), przypisane do kierowcy,
  • dogodny system/czas pracy, wyjazdy 1 tygodniowe
  • zatrudnienie umowa o pracę, pełny etat
  • System darmowych szkoleń
  • Opiekę medyczną
  • Opiekę spedytora 24h/dobę
  • Administratorem danych osobowych jest ILIDIUM sp. z o.o. 19-124 Jaświły Szpakowo 62A, NIP: 5461393359. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ILIDIUM Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko kierowca w transporcie miedzynarodowym.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)