Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 25.07.2024
  • Umowa o pracę
    4 300-5 400 zł brutto / mies.
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów, którzy przez lata pracy w branży HR zdobyli ogromną wiedzę i umiejętności. Nie tylko pracowaliśmy dla największych międzynarodowych korporacji i agencji doradztwa personalnego, ale również dla małych, wyspecjalizowanych butików rekrutacyjnych.

W PRW Consulting jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, pozwolą Państwu osiągnąć sukces w biznesie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Praca w WSK, jednej z rzeszowskich firm z branży automotive na stanowisku Pracownika Produkcji.

Zakres obowiązków

  • Produkcja i obróbka metalowych części do maszyn rolniczych

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie

  • Brak przeciwwskazań medycznych do pracy fizycznej - praca stojąca

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat - zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

  • Wynagrodzenie stałe 4300-5400 zł brutto (w zależności od stanowiska) plus po okresie próbnym premie obecnościowe (ok.500zł) oraz wydajnościowe (ok. 300 zł)

  • Na początku umowa na 3 miesięczny okres próbny, później jest przedłużana na rok, a następnie na czas nieokreślony

  • Fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowania na święta, zapomogi)

  • Administratorem danych osobowych jest PRW CONSULTING 35-001 RZESZÓW PIŁSUDSKIEGO 32. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRW CONSULTING, 35-001 RZESZÓW PIŁSUDSKIEGO 32 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa