Kierownik biura obsługi klienta

  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania:
    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny).
    Samodzielność, inicjatywa, odpowiedzialność, kreatywność.
    Potrzeba ciągłego rozwoju swoich umiejętności i poszerzania wiedzy.
    Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy i priorytetyzacja zadań.
    Wysokie zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności.
    Elastyczność i zdolność adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych.
    Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
    Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    Umiejętność pracy zespołowej i zarządzania zespołem.
    Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    Nastawienie na użytkownika i jego doświadczenia w punktach styku z marką.
    Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel.
    Mile widziane:
    Znajomość platform Baselinker oraz Allegro będzie dużym atutem, jak również znajomość innych platform sprzedażowych - Amazon, E-mag.
    Znajomość programów Telecube, Responso i umiejętność zarządzania nimi.
    Znajomość narzędzi projektowych m.in. Trello.
    Doświadczenie w przebudowie i rozwoju Zespołu.
    Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje:
    Realny wpływ na kształt i kierunki prowadzonych działań w ramach zarządzanego obszaru oraz na strategię Spółki.
    Przestrzeń do samodzielnego działania z dużą dozą odpowiedzialności.
    Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
    Rozwój w branży o bardzo dużym potencjale.
    Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B w zależności od preferencji).
    Pracę hybrydową (do ustalenia proporcje).
    Nowoczesne biuro w siedzibie firmy w Mielcu.
    Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.
    Zniżki na firmowe produkty.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 24 dni)