ASISTWORK

Pracownik magazynowy - praca dla kobiet i mężczyzn

  • Umowa o pracę tymczasową
    5 450-5 450 zł brutto / mies.
  • Sulechów, lubuskie pow. zielonogórski

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Pracownik magazynowy

Zakres obowiązków

  • przygotowanie, zabezpieczanie i metkowanie produktów (odzież, obuwie, artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki itp.)
  • przygotowywanie ich do wysyłki do odpowiednich sklepów
  • realizację założonych przez firmę celów
  • dbałość o zachowanie porządku na stanowisku pracy i powierzony sprzęt

Wymagania

  • chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • doświadczenia w pracy opartej na standardach jakościowych
  • doświadczenie w pracy w magazynie lub branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • rozpoczęcie pracy od 15 lipca 2024
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość przejścia po czasie na zatrudnienie bezpośrednio przez TJX
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 5450,00 zł brutto
  • pracę w systemie 2-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00
  • wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku)
  • fantastyczną atmosferę i kulturę pracy: wydzielona strefa odpoczynku z dostępem do foteli masujących, cykliczne spotkania integracyjne, wspólne celebrowanie okazji (Dzień kobiet, Mikołajki itp)
  • wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i
  • uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale magazynowe, nowoczesny sprzęt i wyposażenie stanowisk pracy, wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez firmę
  • duży parking pracowniczy na terenie firmy
  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu
  • szybki proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, spotkanie w biurze Asistwork w Sulechowie, rozmowa w siedzibie firmy, decyzja o zatrudnieniu
  • dofinansowanie posiłków i świeże owoce raz w tygodniu
  • dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASISTWORK Sp. z o.o. 51-131 Wrocław ul. ŻMIGRODZKA 244, NIP: 8952023981 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)