• Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Senior Buyer
W sercu przemysłowej dynamiki Czechowic-Dziedzic bije serce innowacji i zaangażowania – jesteśmy nim my, T.Erre Polska. Od ponad osiemnastu lat nasza firma, z dumą należąca do Grupy Borghi, wyznacza standardy w produkcji rur dla branży motoryzacyjnej. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, który zainicjowany został przejęciem firmy Marpol w 2004 roku, a kolejny rozdział napisała zmiana nazwy na T.Erre Polska w styczniu 2022 roku. Misja, którą kierujemy się każdego dnia, to dostarczanie produktów najwyższej jakości dla producentów OEM. To zobowiązanie, które bierzemy na siebie z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, kompetencją i innowacyjnością. Wierzymy, że te wartości są fundamentem naszej silnej pozycji na rynku i pozwalają nam budować trwałe relacje z naszymi partnerami. Jesteśmy samowystarczalnym zakładem produkcyjnym, co oznacza, że dysponujemy rozbudowanym i zróżnicowanym parkiem maszynowym. To właśnie on jest naszym konkurencyjnym atutem, pozwalającym na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i oferowanie usług na skalę globalną. Nasze działania są przemyślane i ukierunkowane na przyszłość, co pozwala nam nie tylko odpowiadać na aktualne wymogi rynkowe, ale również aktywnie kształtować przyszłość sektora motoryzacyjnego. W T.Erre Polska zdajemy sobie sprawę, że sukces w przemyśle motoryzacyjnym to nie tylko zaawansowane technologie i wysoka jakość produktów, ale również ludzie – ich pasja, wiedza i doświadczenie. Choć nie podajemy liczby naszych pracowników, to właśnie oni są sercem naszej firmy i codziennie przyczyniają się do naszego sukcesu. Jako część Grupy Borghi, cieszymy się stabilnością finansową i możliwościami rozwoju, które przekładają się na wartość, jaką dostarczamy naszym klientom. Mimo braku danych dotyczących certyfikatów, możemy zapewnić, że bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem. Zapraszamy do świata T.Erre Polska – miejsca, gdzie profesjonalizm spotyka się z innowacyjnością, a zaangażowanie przekłada się na trwałe i wartościowe produkty dla motoryzacji. Razem kształtujemy drogi przyszłości.

Zakres obowiązków

We are looking for a Senior Buyer - AUTOMOTIVE PARTS - for our international team. In this role, you will be responsible for managing the procurement processes, developing sourcing strategies, and ensuring the best value for our organization. You will be responsible for follow all company safety policies and other safety precautions. The ideal candidate will have extensive experience in strategic purchasing, excellent negotiation skills, and the ability to work effectively in a global environment.

  • Develop and implement strategic sourcing plans for various categories
  • Manage supplier relationships and negotiate contracts to achieve optimal terms and conditions
  • Analyze market trends and identify opportunities for cost savings and process improvements
  • Collaborate with cross-functional teams to understand and meet their procurement needs
  • Monitor supplier performance and ensure compliance with contractual obligations
  • Conduct regular reviews and audits of procurement processes to ensure efficiency and effectiveness
  • Maintain accurate records and reports related to procurement activities

Wymagania

  • Degree in engineering (mechanical or similar) or technical diploma with relevant industrial experience
  • Minimum of 3 years of experience in strategic procurement or purchasing
  • Experience using ERP systems
  • Proven track record of successful negotiations and supplier management
  • Strong analytical and problem-solving skills
  • Excellent communication and interpersonal skills.
  • Ability to work independently and as part of a diverse international team
  • Very good command of English
  • Knowledge of Lean SixSigma will be an additional advantage

Oferujemy

  • International exposure
  • Very dynamic and stimulating job environment
  • Stabile company with constantly business growth
  • Competitive salary package
  • Training and career path
  • Private health care
  • Multisport card
  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy

    1.

      1. T.ERRE Polska Sp. z o.o. jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.

      2. Został wyznaczony inspektor ochrony danych (IOD), z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iod@mbm.edu.pl, telefonicznie: 515-724-845, korespondencyjnie: MBM, ul. Szarotki 8, 43-300 Bielsko-Biała.

      3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zatrudnienia w T.ERRE POLSKA Sp. z o.o. oraz świadczenia czynności powiązanych z zatrudnieniem.

      4. Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana stanowią:

      Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
      i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)

      • osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;

      • przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego
        na administratorze;

      • przetwarzanie jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej;

      1. Pani/Pana dane mogą być udostępnione innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

      2. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być partnerzy, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, firmy drukujące korespondencję lub obsługujące korespondencję, firmy archiwizujące dokumenty.

      3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wypełnienia obowiązku prawnego Administratora wynikającego z przepisów prawa bądź gdy dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przechowywane do czasu jej odwołania.

      4. T.ERRE POLSKA Sp. z o.o. nie będzie przekazywać Pani/Pana danych osobowych
        do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

      5. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo
        do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), wniesienia skargi do organu nadzorczego

      6. Podanie danych osobowych w zakresie obowiązujących przepisów ustaw i rozporządzeń dotyczących Kodeksu Pracy jest obowiązkowe, w pozostałym jest dobrowolne.

      7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowaniu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.ERRE POLSKA Sp. z o .o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Elizy Orzeszkowej 32, NIP: 5262730914 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)