• Dąbrowa Górnicza, śląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office),wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,prawo jazdy kategorii B
  • Inne wymagania: Wymagane 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
    Mile widziane wykształcenie techniczne, istotne doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz w realizacji zadań remontowych / inwestycyjnych, praktyczna znajomość przepisów z zakresu zarządzania nieruchomościami w tym w szczególności prawa budowlanego, przepisów z zakresu ochrony środowiska, bhp i ochrony przeciwpożarowej, wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i negocjacyjne, posiadanie uprwnień zawodowych, w tym świadectwa kwalifikacji SEP Grupa 1 i 2 (E lub D) bądź innych uprawnień będzie dodatkowym atutem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni)