Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA

Diagnosta Stacji KONTROLI POJAZDÓW

  • Bielsko-Biała, śląskie

Diagnosta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

W ofercie topowe marki z pierwszej piątki najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce - ŠKODA & Kia,

dwie lokalizacje w Bielsku-Białej, doświadczenie gromadzone od ponad 40 lat, 90 osób tworzących zespół #KorczykTeam.

Tytuły Kia Global Dealer of the Year 2020 i Top Dealer Roku Kia 2019,

dwukrotne miejsce na podium w Konkursie Dealer Roku ŠKODA 2018 i 2021.

Od 2023 autoryzowany serwis marek VW, SEAT, SKODA, CUPRA.

Rozwijaj swoje umiejętności w grupie KORCZYK w Bielsku-Białej.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

DIAGNOSTA STACJI KONTROLI POJAZDÓW

przy salonie KIA

Zakres obowiązków

  • wykonywanie badań technicznych w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • profesjonalna obsługa klientów,
  • wystawianie faktur lub paragonów oraz obsługa kasy fiskalnej,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • posiadanie uprawnień do wykonywania badań technicznych w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów,
  • prawo jazd kat. B,
  • wykształcenie techniczne,
  • biegła obsługa komputera,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność oceny stanu technicznego pojazdów samochodowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,
  • Bezpłatny parking dla pracowników przy salonie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym,
  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz program Benefit System – Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),
  • Pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA.
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Korczyk Plus Sp. z o.o. Sp. k. 43-300 Bielsko-Biała Ul. Warszawska 154, NIP: 547-215-44-63. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na Diagnosta Stacji KONTROLI POJAZDÓW ogłoszonego 27.06.2024r. i prowadzonego prze firmę Korczyk Plus Sp. z o.o. Sp. k. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/łem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Wyrażam zgodę na pozostawienie mojego Cv w bazie przez okres 12 miesięcy od chwili rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)