Asystent obsługi kas samoobsługowych z orzeczeniem o niepełnosprawności

  • Łęknica, lubuskie pow. żarski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: książeczka sanitarno epidemiologiczna
  • Inne wymagania: [Inne] : Nasze wymagania:
    ·aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
    ·wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
    ·aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
    ·zapał i chęci do pracy
    ·ukierunkowanie na klienta
    ·mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    ·stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    ·niezbędne szkolenia
    ·atrakcyjne benefity
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)