Pomoc kuchenna

  • Bojano, pomorskie pow. wejherowski

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: obowiązkowa znajomość na poziomie komunikatywnym jednego z następujących języków: polski, ukraiński, rosyjski, angielski.
    Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni.
    Mile widziane posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
  • Opis wynagrodzenia: /h
    Dodatkowe informacje:
    - Możliwość zatrudnienia kandydatów bez doświadczenia w pracy w kuchni.
    - Możliwość podwyżki stawki wynagrodzenia po potwierdzeniu posiadania niezbędnego doświadczenia i umiejętności w trakcie okresu próbnego określonego przez pracodawcę;
    - Praca odbywa się w różne pory doby (w tym godziny nocne);
    - Zniżki na posiłki dla pracowników;
    - Zapewniamy czyste i zadbane zakwaterowanie w odległości 3 minut pieszo od pracy. Cena 550 zł/miesięcznie za osobę. 23 osobowe pokoje. Możliwość zakwaterowania pary w jednym pokoju. Dostępność pralek, wyposażonej kuchni.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni)