Cedrob Foods S.A.

Referent ds. gospodarki magazynowej

  • Mokrsko, łódzkie pow. wieluński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Referenta ds. gospodarki magazynowej

Zakres obowiązków

  • Prawidłowe pod względem ilości, jakości i zgodnie z zamówieniem wydawanie towaru, surowca.

  • Ustalanie ilości i jakości przyjmowanego towaru, surowca.

  • Wprowadzanie, przyjmowanie i wydawanie towaru, surowca w systemie magazynowym.

  • Całokształt spraw związanych z obsługą komputerowego systemu magazynowego.

  • Przestrzeganie zasad systemu HACCP, IFS, BRC.

  • Wykonywanie innych prac wynikających z doraźnych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Komunikatywność

  • Zaangażowanie

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premię
  • bezpłatne posiłki
  • pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki okolicznościowe
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Cedrob Foods S.A. 40-084 Katowice ul Opolska 22, NIP: 4970063144. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cedrob Foods S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)