Specjalista ds. zapewnienia jakości

  • Kielce, świętokrzyskie

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Zakres czynności;bieżące kontrolowanie prowadzonych robót i dostaw pod kątem jakościowym - konstrukcje stalowe,sprawdzanie poprawności wykonania zgodnie z dokumentacją i wymogami technicznymi,opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową prowadzonych robót,
    sporządzanie Programów Zapewnienia Jakości (PZJ), wniosków o zatwierdzenie materiałów oraz archiwizowanie wymienionych dokumentów. ;wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych,
    znajomość pakietu MS Office,komunikatywność,umiejętność pracy w zespole.
    Mile widziane:uprawnienia VT, MT, PT, lub UT,znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
    Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej, renomowanej firmie,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, dodatki z okazji świąt),możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 8 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni)