• Umowa o pracę
    5 000-5 500 zł brutto / mies.
  • Zabrze, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • kierowanie wózkiem widłowym;
  • odpowiednie gospodarowanie przestrzenią magazynową;
  • kompletowanie towaru do zamówień;
  • kontrola jakości materiałów trafiających na magazyn (ilościowo i jakościowo);
  • przyjęcia i wydania transportowe (m. in. załadunki pianki PE - za pośrednictwem wózka widłowego oraz ręcznie);
  • dbałość o czystość magazynu;
  • inne obowiązki wynikające ze stosunku pracy.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w pracy magazyniera/ operatora wózków widłowych;
  • umiejętność prowadzenia wózka widłowego;
  • znajomość posługiwania się podstawowymi dokumentami magazynowo - transportowymi (CMR, PZ, WZ);
  • umiejętności miękkie (odpowiednie planowanie przestrzeni magazynowej, umiejętność sprawnego liczenia, wielozadaniowość).

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia (5000-5500 zł brutto);
  • praca w systemie 3-zmianowym, gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12h zmiana dzienna, 12h zmiana nocna, 2 dni wolne).
  • Administratorem danych osobowych jest ITEROMI sp. z o.o. 41-800 Zabrze prof. Wilibalda Winklera 5, NIP: 6482819640. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ITEROMI Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Wilibalda Winklera 5, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)