Redos Trailers sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży części zamiennych

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie pow. nowotomyski

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

REDOS TRAILERS zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz serwisem nadwozi pojazdów użytkowych i przyczep. Konstruujemy nowoczesne zabudowy ciężarowe w dwóch głównych odmianach: plandeka i nadwozia kontenerowe oraz produkujemy własne przyczepy.

REDOS – jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Serwisowym MAN Truck - oferujemy pełną gamę usług serwisowych, zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych, wspierając naszych klientów w utrzymaniu ich floty ciężarówek w doskonałej kondycji. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pojazdów użytkowych. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju naszych Klientów. Budujemy razem firmę, w której ważny jest Człowiek. Nasz Zespół składa się z zaangażowanych i zmotywowanych pasjonatów motoryzacji.

Aktualnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych i usług serwisowych

MAN Truck Serwis

Zakres obowiązków

Zadania na stanowisku:

  • obsługa Klientów Serwisu i doradzanie im w zakresie wyboru części zamiennych;
  • odwiedzanie naszych Klientów, dbanie o dobry kontakt i sprawne reagowanie na ich potrzeby;
  • współpraca z dostawcami, składanie zamówień i zapewnienie dostępności potrzebnych komponentów;
  • współpraca z warsztatem i magazynem w celu zapewnienia płynnego przebiegu procesu.

Wymagania

Jeżeli:

· znasz środowisko transportowe;

· interesujesz się zagadnieniami z zakresu budowy i eksploatacji samochodów;

· potrafisz pracować samodzielnie i organizować swoją pracę;

· jesteś osobą komunikatywną i lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi;

Dołącz do naszego Zespołu!

Oferujemy

Więcej informacji o ofercie

· praca w charakterze stacjonarnym (w siedzibie firmy w Nowym Tomyślu) oraz mobilnym (wyjazdy do Klientów w promieniu 60 km od Nowego Tomyśla);

· stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;

· profesjonalny system szkoleń, zgodnie ze standardami marki MAN;

· przyjazna atmosferę pracy oraz współpracujący Zespół.

  • Administratorem danych osobowych jest Redos Trailers sp. z o.o. 64-300 Nowy Tomyśl Kolejowa 31, NIP: 7881994109. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Redos Trailers sp. z o.o. 64-300 Nowy Tomyśl Kolejowa 31, NIP: 7881994109 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)