AUDIT HR Sp. z o.o.

KSIĘGOWY (K/M)

  • Zielona Góra, lubuskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów w SAP
  • Bieżąca kontrola finansowo-księgowa
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych i innych raportów, meldunków oraz wykazów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • Obliczanie i odprowadzanie należnych podatków
  • Prowadzenie rozrachunków w walucie krajowej i zagranicznej
  • Okresowa kontrola kont (analiza rozrachunków z klientami, publiczno-prawnych, kosztowych)
  • Wprowadzanie i wysyłanie przelewów za faktury zakupu
  • Rozliczanie faktur importu i eksportu oraz różnic kursowych
  • Rozliczanie i sporządzanie deklaracje VAT
  • Prowadzenie rejestru podatku VAT i VAT DE
  • Sporządzanie niemieckiej deklaracji podatku VAT
  • Rozliczanie delegacji służbowych
  • Prowadzenie ubezpieczeń majątkowych i osobowych
  • Sporządzenie deklaracji podatku od nieruchomości
  • Dokonywanie kompensat i comiesięcznych potwierdzeń sald z jednostkami powiązanymi
  • Uzgadnianie należności z odbiorcami
  • Czynny udział podczas badania SF

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, preferowane – FiR
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale księgowo-finansowym
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excela
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane: dobra znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz znajomość programu SAP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pracowitość, punktualność, sumienność w powierzonych zadaniach, dokładność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest AUDIT HR Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Walczaka 20, NIP: 5993072584. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl
Dodana
Wygasa (za 28 dni)